Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 960899
  • Do końca roku: 171 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Kalendarium

  Sobota, 2024-07-13

  Imieniny: Danieli, Irwina

Gminny Konkurs Matematyczny "Myślenie w cenie"

11 czerwca w Nowym Belęcinie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny "Myślenie w cenie". Jest to ważne wydarzenie, które gromadzi najzdolniejszych uczniów z całej gminy, umożliwiając im wykazanie się wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie matematyki. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów: Filip Pietrzykowski, Karolina Grzegorzewska oraz Alan Tomowiak.

Z wielką radością informuję, że Filip Pietrzykowski zdobył 1miejsce, pokazując wyjątkowe umiejętności matematyczne i precyzję w rozwiązywaniu zadań konkursowych. Karolina Grzegorzewska zajęła 2 miejsce, co również jest ogromnym sukcesem i dowodem na jej wysoki poziom wiedzy matematycznej. Alan Tomowiak zajął 5 miejsce, co również zasługuje na uznanie, biorąc pod uwagę wysoki poziom trudności konkursu. 

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły. Ich osiągnięcia są dowodem na to, że warto inwestować w rozwijanie umiejętności matematycznych i wspierać młodych ludzi w dążeniu do doskonałości. Sukcesy Filipa, Karoliny i Alana pokazują, że systematyczna praca i zaangażowanie przynoszą wspaniałe rezultaty. Reprezentantom życzę dalszych sukcesów w przyszłych konkursach i olimpiadach matematycznych!

Daria Klimaszewska